Hakkımızda

E-Ticaret hayatına başladığımız 2006 yılından bugüne binlerce yeni ürünü müşterilerimizle buluşturduk ve yüzbinlerce sipariş kargoladık. Her yeni siparişten edindiğimiz tecrübeyle gelişmeye ve hizmet kalitemizi artırmaya devam ediyoruz.

Anne & bebek, ev yaşam, kozmetik, kişisel bakım, spor & outdoor, elektronik ve endüstriyel mutfak kategorisinde yetkili satıcısı olduğumuz ürünlerle Türkiye’nin önde gelen pazaryeri platformlarında ve 100’den fazla e-ticaret sitesinde yer alıyoruz.

Webyeni Güvenli Tedarik Zinciri Nedir?

İnternet alışverişlerinde müşteri memnuniyetini artırmak ve güven sorununu minimuma indirmek için tüm alışverişleri Webyeni Güvenli Tedarik Zinciri standartlarına göre gerçekleştiriyoruz.

Güvenli tedarik zinciri üyesi mağazalardan alışveriş yapmak size ne kazandırır?

  • Orijinal ve faturalı ürün garantisi
  • 24 saat içinde kargoya, 1-3 gün içinde adrese teslimat
  • Satış sonrası e-mail, telefon ve Watsapp üzerinden kesintisiz destek
  • Özenli paketleme ve satış sonrası destek

Webyeni üyesi mağazaları nerede bulabilirim?

Yetkili satıcısı olduğumuz ürün kategorilerini inceleyebilir veya ürünlerimizi bulabileceğimiz onaylı e-ticaret mağazalarını listeleyebilirsiniz.

Siparişlerinizle ilgili tüm işlemler için Sipariş ve Kargo Takibi, satış sonrası işlemleriniz için ise İade / Değişim İşlemleri sayfamızı kullanabilirsiniz.

Satış öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz hakkında iletişime geçmek veya görüş bildirmek için İletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Yepyeni ürünler, Webyeni’de!