Teknopest Ultrasonik Sistemler ile Haşere Problemine Son

Bahar mevsiminde bir çok evin sorunu olan haşere problemlerine karşı ultrasonik çözümler üreten Teknopest haşere sorununa etkili çözüm olarak öne çıkıyor. Teknopest ultrasonik sistem haşere kovucular canlılara zarar vermeden sadece onların duyabileceği sinyaller yayar ve bölgenizden uzaklaşmasını sağlar.

Teknopest haşere kovucu sipariş verebileceğiniz yetkili satış mağazaları için tıklayın.

Teknopest Ultrasonik Sistem Fare & Haşere Kovucu Modelleri

Teknopest Haşerekov ürünleri kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre farklı modellerde üretilir. TP70’den TP400’e kadar artan modeller 100 metrekareden 2000 metre kareye kadar alanlarda etkilidir. Ev, işyeri, lokanta, restoran, fabrikalar veya bahçeli evlerde güvenle kullanabileceğiniz Teknopest ürünlerini prize takarak kullanabilirsiniz. Teknopest markası AB standartlarına uygun üretilir ve çevreye veya insan sağlığına zarar vermez.

Etkili Olduğu Haşere Grubu: Fare, hamamböceği, kalörifer böceği, sincap, karınca, yarasa, sivrisinek, akrep, örümcek, vb

TP70 – 70-80m²’ye kadar etkilidir.

TP100 – 100-150m²’ye kadar etkilidir.

TP250 – 500m²’ye kadar etkilidir.

TP400 – 400m²’ye kadar etkilidir.

Sonik Kedi-Köpek Kovucu

Teknopest güvencesiyle üretilen Sonik kedi – köpek kovucu ürünü sadece kedi ve köpeklerin algılayabileceği frekans aralığında sinyaller yayarak bölgenizden uzaklaşmasını sağlar.