İntex Şişme Yatak – Onlarca Model Stokta

İntex şişme yataklar Dünyanın önde gelen şişme yatak ve şişme bot üreticisi İNTEX tarafından Amerika lisansı ile üretiliyor. Yeni ürünlerinde Air Lock teknolojisi ile hava kaçaklarını minimize eden, Dura Beam teknolojisi ile ortopedik yatak konforu sunan İNTEX ürünleri yaz mevsiminin gelmesiyle sezonu açtı.

Tek kişilik ve çift kişilik şişme yatak kategorisindeki İntex ürünlerimizi n11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve ePttAvm mağazalarımızdan güvenle sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünler mağazamızın garantisi altındadır ve adınıza düzenlenen fatura ile birlikte gönderilmektedir.

İNTEX Şişme Yatak ürününü sipariş verebileceğiniz mağazalar için tıklayın.

En çok tercih edilen şişme yatak modelleri:

66702, 67732, 67732, 68566, 67738

Şişme Yatak Nasıl Seçilir?

Şişme yatak seçerken 3 unsuru göz önünde bulundurmanız gerekir:

  1. Tek kişilik / çift kişilik ölçüleri
  2. Elektrikli / manuel pompa ilavesi
  3. Ortopedik kat sayısı

Tek Kişilik / Çift Kişilik Şişme Yatak

Misafirleriniz için ayda bir kaç kez kullanacağınız pratik bir yatak arıyorsanız tek kişilik şişme yatak seçenekleri tam size göre. Ancak siz de yatağı uzun süre kullanacaksanız ve rahatınıza düşkünseniz çift kişilik modelleri tercih edebilirsiniz. Çift kişilik şişme yatak modellerimiz standart Queen Bed ölçülerine kadar üretilmektedir.

Elektrikli / Manuel Şişme Yatak Pompası Seçimi

Şişme yatak ürününüzü evinizde kullanacaksanız üzerinde elektrikli pompa bulunan Entegre modelleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde pompa bulunan modeller fişe takıldığında 3 dakika içinde kullanıma hazırdır. Aynı pompa ile yatağın hızlı ve güvenli şekilde inmesini de sağlayabilirsiniz.

Daha küçük bir ürün seçtiyseniz veya şişme yatağı yazlık, kamp ve çadır gibi outdoor mekanlarda kullanacaksanız şişme yatağınız ile birlikte İntex 68612 model şişme yatak pompasını satın alabilirsiniz. Yatağınızla birlikte aynı paket içerisine eklenen pompa yer kaplamaz ve Universal şişirme uçlarıyla pek çok üründe kullanılabilir.

İNTEX 68612 Manuel Şişme Yatak Pompası

İNTEX 68612 Manuel Şişme Yatak Pompası

Ortopedik Kat Sayısı

Şişme yatak siparişlerinde bir diğer önemli kriter aldığınız yatağın kaç katlı olduğudur. Az yer kaplayan ve çabuk şişirilen bir model için tek katlı kamp yataklarını tercih edebilirsiniz. Misafirlerinize rahat bir uyku sunmak için 2 katlı, ortopedik yatak konforunu yaşamak içinse 3 ve 4 katlı Premium şişme yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Tüm İntex şişme yatak yüzeyleri kadifemsi dokusu ile terletmez ve rahat bir uyku sunar. Üzerine sereceğiniz ince bir örtü ile doğrudan kullanıma başlayabilirsiniz.

İntex Dura Beam Teknolojisi

İntex Dura Beam Teknolojisi

En çok tercih edilen şişme yatak modellerinden İntex 66702 Çift Kişilik Şişme Yatak ve Elektrikli Pompa Kullanım videosunu izlemeyi unutmayın: